• Вітаємо юних футболістів Телешівського НВО !

Вітаємо юних футболістів Телешівського НВО !

2017-05-24

/Files/images/1futbol/DSC_0265.JPG

24 травня завершився11 Всеукраїнський дитячий футбольний турнір "Кубок Надросся" на призи голови Рокитнянської РДА.Турнір пройшов на високому організаційному рівні. Юні футболісти продемонстрували дуже цікавий футбол і зрілу майстерність. Глядачі отримали величезне задоволення від перегляду футбольних баталій. Команда Телешівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с", яка представляла Рокитнянський район виборола третє місце (тренер Борискін М.П.). Футболісти Рокитнянської ДЮСШ стали четвертими. На другомі місці командадитячо-юнацької спортивної школи „Зміна”з м. Білої Церкви, а переможцями стали футболістиспеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву „Зміна” м. Київ./Files/images/1futbol/DSC_0252.JPG/Files/images/1futbol/DSC_0260.JPG/Files/images/1futbol/DSC_9561.JPG